Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
Asker SKK Bondi 1 Gutter 6 (født 2015) Søndag
Asker SKK Bondi 3 Gutter 6 (født 2015) Søndag
Asker SKK Bondi 2 Gutter 6 (født 2015) Søndag
Asker SKK Bondi jenter Jenter 6 (født 2015) Søndag
Billingstad IF - Fotball Tigers Jenter 9 (født 2012) Søndag
Billingstad IF - Fotball Wolves Jenter 9 (født 2012) Søndag
Billingstad IF - Fotball Bears Jenter 9 (født 2012) Søndag
Billingstad IF - Fotball Lions Jenter 9 (født 2012) Søndag
Bærum SK Blommenholm PSG Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Bærum SK Blommenholm City Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Bærum SK Blommenholm United Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Bærum SK Blommenholm Spurs Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Bærum SK Blommenholm Barca Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Bærum SK Blommenholm Real Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Dikemark IF Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Dikemark IF Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Dikemark IF Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Dikemark IF Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Dikemark IF Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Fagerborg FC Gutter 6 (født 2015) Søndag
Fornebu Fotballklubb Air-port Gutter 6 (født 2015) Søndag
Fornebu Fotballklubb Air-plane Gutter 6 (født 2015) Søndag
Frem-31, SK Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Frem-31, SK Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Frem-31, SK Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Frem-31, SK Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Frem-31, SK Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Frogner IL Blå Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Frogner IL Gul Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Frogner IL Hvit Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Frogner IL grønn Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Frogner IL Rød Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL United Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Celtic Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL - Kings Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL - Hotcoys Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Spurs Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL - Golden Knights Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL - Warriors Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL - Vikings Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Liverpool Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL City Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Gutter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Jenter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Jenter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Jenter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Jenter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Jenter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Jenter 6 (født 2015) Søndag
Haslum IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Haslum IL Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum IL Jenter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Jenter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Jenter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Jenter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Jenter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Jenter 9 (født 2012) Søndag
Haslum IL Jenter 9 (født 2012) Søndag
Heming, IL Løve 2 Vinderen1A Heming Gutter 6 (født 2015) Søndag
Heming, IL Løve 1 Vinderen1A Heming Gutter 6 (født 2015) Søndag
Heming, IL Vinderen Ulvene 2 Gutter 6 (født 2015) Søndag
Heming, IL Vinderen Ulvene 1 Gutter 6 (født 2015) Søndag
Heming, IL Vinderen Ulvene 3 Gutter 6 (født 2015) Søndag
Heming, IL Thorsby Gutter 6 (født 2015) Søndag
Heming, IL Braut Gutter 6 (født 2015) Søndag
Heming, IL Svendstuen 2A-2 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Heming, IL Svendstuen 2A-1 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Heming, IL Svendstuen 2A-3 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Heming, IL Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Heming, IL Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Heming, IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Heming, IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Heming, IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Huk FK 1 Huk 1 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Huk FK 2 Huk 2 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Huk FK 3 Huk 3 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF HVG2015 Gutter 6 (født 2015) Søndag
Høvik IF Blå Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF Grønn Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF Rød Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF Høvik Fiskeboll Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF Høvik Rock Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF Høvik Roll Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF svart Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF 3 Høvik Grizzlies Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Høvik IF 1 Høvik Lions Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Høvik IF 2 Høvik Tigers Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Høvik IF Lag 4 Gutter 9 (født 2012) Søndag
Høvik IF Lag 2 Gutter 9 (født 2012) Søndag
Høvik IF Lag 3 Gutter 9 (født 2012) Søndag
Høvik IF Lag 1 Gutter 9 (født 2012) Søndag
Høvik IF lag 5 Gutter 9 (født 2012) Søndag
Høvik IF HVJ2015 Jenter 6 (født 2015) Søndag
Høvik IF Gul Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF Lilla Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF Girls Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Høvik IF Champions Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Høvik IF Gul Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Høvik IF Grønn Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Høvik IF Blå Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Høvik IF Rød Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Høvik IF 1Høvik verk hvit Jenter 9 (født 2012) Søndag
Høvik IF 2Høvik verk blå Jenter 9 (født 2012) Søndag
Høvik IF Torden Jenter 9 (født 2012) Søndag
Høvik IF Lyn Jenter 9 (født 2012) Søndag
Jardar, IL Jardar Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Jardar, IL Jardar Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Jardar, IL Jardar Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Jardar, IL Jardar Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Jardar, IL Jardar Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Jutul, IL 2 Tigers Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Jutul, IL 1Jutul Lions Jenter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 2 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 4 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 8 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 1 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 3 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 5 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 6 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 7 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 9 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 10 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 11 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
KFUM-Kam. Oslo KFUM 12 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Kjelsås IL 1Kjelsås 1 Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Kjelsås IL 2Kjelsås 2 Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Klemetsrud IL - fotball Tigrene Gutter 6 (født 2015) Søndag
Klemetsrud IL - fotball T-Rex Gutter 6 (født 2015) Søndag
Klemetsrud IL - fotball Bjørnene Gutter 6 (født 2015) Søndag
Klemetsrud IL - fotball Ulvene Jenter 6 (født 2015) Søndag
Klemetsrud IL - fotball Løvene Jenter 6 (født 2015) Søndag
Lommedalens IL Rockets Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Lommedalens IL Kings Gutter 8 (født 2013) Lørdag
Lommedalens IL 1 Gullhaug 1 Gutter 9 (født 2012) Søndag
Lommedalens IL 2 Gullhaug 2 Gutter 9 (født 2012) Søndag
Lommedalens IL 3 Gullhaug 3 Gutter 9 (født 2012) Søndag
Nittedal 1rød Jenter 9 (født 2012) Søndag
Nittedal 2 blå Jenter 9 (født 2012) Søndag
Nittedal 3gul Jenter 9 (født 2012) Søndag
Nordby IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Nordby IL Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Røa IL BogLys3 Jenter 9 (født 2012) Søndag
Røa IL BogLys1 Jenter 9 (født 2012) Søndag
Røa IL BogLys2 Jenter 9 (født 2012) Søndag
Snarøya SK Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Snarøya SK Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Snarøya SK Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Stabæk Fotball Panterne Gutter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball Ulvene Gutter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball Gaupene Gutter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball Løvene Gutter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball Tigerne Gutter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball Gepardene Gutter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball Leopardene Gutter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball 3regnbue Jenter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball 4fe Jenter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball 2enhjørning Jenter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball 1havfrue Jenter 6 (født 2015) Søndag
Stabæk Fotball Tigers Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Stabæk Fotball Rockets Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Stabæk Fotball Unicorns Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Stabæk Fotball Bobcats Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Try, IL United Gutter 9 (født 2012) Søndag
Try, IL Devils Gutter 9 (født 2012) Søndag
Try, IL Stars Jenter 9 (født 2012) Søndag
Try, IL Storm Jenter 9 (født 2012) Søndag
Try, IL United Jenter 9 (født 2012) Søndag
Ullern IF Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Vålerenga Fotball 1 rød Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Vålerenga Fotball 2rød Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Vålerenga Fotball Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Vålerenga Fotball Blå 2 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Vålerenga Fotball Blå 3 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Vålerenga Fotball Blå 1 Gutter 7 (født 2014) Lørdag
Vålerenga Fotball Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Årvoll IL Blå Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Årvoll IL Rød Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Årvoll IL Gul Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Årvoll IL Grønn Jenter 7 (født 2014) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Bekkestua Falcons 2 Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Bekkestua Eagels 1 Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL Bekkestua Hawks 3 Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL ØHIL Eikeli 2 Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Øvrevoll Hosle IL ØHIL Eikeli 1 Jenter 8 (født 2013) Lørdag
Haslum Fotball NFF Santander 3v3